Магнолия Суланжа "Жени" (ЗКС) 4 г.
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару РМ-006
 
Способи оплати: Готівкою на території нашого розсадника рослин, Перерахування на розрахунковий рахунок (для юридичних осіб), Післяоплатою
Способи доставки: Самовивіз, Інтайм, Нова Пошта

Опис Магнолия Суланжа "Жени" (ЗКС) 4 г.

Закрытая корневая система 3 л. круглый горшок. Саженцы высотой 1,3-1,5 метра в возрасте 4 года. Для выращивания необходима кислотность почвы 5,5-6,5. Землю смешивают с речным песком. Растения белить нельзя и использовать навоз я к удобрение. В радиусе 50 от насаджання должны отсутствовать растения и сорняки.
Магнолия Джени (Genie): выведенный в Новой Зеландии, этот сорт магнолии, пожалуй, самый морозоустойчивый из всех тёмноокрашенных сортов магнолий. Компактная и ветвистая магнолия Джени станет настоящим украшением даже самого небольшого сада.
Размер: максимальная высота - около 3 метров, ширина около 1, 5 метров, таких размеров достигает к десяти годам. Ростет около 15-20 см. за год.
Листья и цветы: рубиново-красные цветы в форме тюльпана распускаются дважды- в начале апреля и в конце лета. Цветение обильное, диаметр цветка около 15 см. Листья кожистые темно-зеленые, овальной формы.
Благоприятные условия: выдерживает мороз до 30С, но молодые растения, все-же, стоит укрывать на зиму. Любит солнечные, защищенные от ветра участки и хороший полив. Обязательно мульчирование.
Использование: Компактная крона, обильное цветение и устойчивость к морозам делают магнолию Джени идеальным выбором в качестве сольного элемента небольшого сада, но также прекрасно она будет смотреться в композиции с другими невысокими деревьями.


Закрита коренева система 3 л. круглий горщик. Саджанці висотою 1,3-1,5 метра, віком 4 роки.
Для вирощування необхідна кислотність ґрунту 5,5-6,5. Землю змішують з річковим піском. Рослини білити не можна і використовувати гній я к добриво. В радіусі 50 від насаджання повинні бути відсутні рослини і бур'яни.
Магнолія Джені (Genie): виведений в Новій Зеландії, цей сорт магнолії, мабуть, самий морозостійкий з усіх темнофарбовані сортів магнолій. Компактна і гілляста магнолія Джені стане справжньою окрасою навіть самого невеликого саду.
Розмір: максимальна висота-близько 3 метрів, ширина близько 1, 5 метрів, таких розмірів досягає до десяти років. Росте близько 15-20 см за рік.
Листя і квіти: рубіново-червоні квіти у формі тюльпана розпускаються двічі на початку квітня і в кінці літа. Цвітіння рясне, діаметр квітки близько 15 см. Листя шкірясті темно-зелені, овальної форми.
Сприятливі умови: витримує мороз до 30С, але молоді рослини, все-таки, варто вкривати на зиму. Любить сонячні, захищені від вітру ділянки і хороший полив. Обов'язково мульчування.
Використання: Компактна крона, рясне цвітіння і стійкість до морозів роблять магнолію Джені ідеальним вибором в якості сольного елемента невеликого саду, але також прекрасно вона виглядатиме в композиції з іншими невисокими деревами.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Прайси

Прайс весна 2020 Ромен Фрут

20.03.2020

Прайс весна 2020 Ромен Фрут Прайс весна 2020 Ромен Фрут

 

 

Сайт

Сайт пром

Сайт пром

 
 
Наш офіційний сайт

Наш офіційний сайт

 
 

Контакти

Приватний розсадник і садовий центр "Ромен фрут"
(основний офіс)

42034, Україна, Сумська, Роменський р-н, с. Хмелів, вул. Роменська, будинок 9а
  • +38 (097) 952-57-XX

Питання і відповіді

Що потрібно для посадки лохини?

31 жовтня 2016 в 16:18 відповідей: 1

Щоб якісно посадити лохину, слід дотримуватися кількох правил, зокрема:1. Необхідно знати рівень кислотності грунту. Він повинен бути досить кислим. У…

 
 

Коли садити жимолость?

31 жовтня 2016 в 16:16 відповідей: 1

Жимолость слід садити в кінці вересня на початку жовтня. Це пов'язано з тим, що чагарники розпускають бруньки рано. Посадковим матеріалом є вкорінені…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create